Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Gyümölcsfa telepítés

Gyumolcsfaosztas lajart

 

Etyek fényei

 etyek fenyei

Programajánló

 Plakat 2017 1

Szelektív gyűjtő házhoz megy

Etyek szorolap

Oldalainkat olvassák:

Oldalainkat 33 vendég olvassa

PDF olvasó

reader windows

City & Wine Kft.

City & Wine Kft.
Mobil: +36 30 965 0743
 
Megtekintés:
560

  • Telefon
    +36 30 965 0743
  • A City & Wine kft programszervező tevékenységet folytat. Népszerűsíteni kívánjuk Etyek község hagyományait, borait, borospincéit, Etyek szálláslehetőségit, illetve községünk kiváló földrajzi elhelyezkedését kihasználva programokat szervezünk és szerveztetünk a fővárosba, Budapestre. Minőségi programokat, minőségi borkóstolókat, minőségi szálláshelyeket kívánunk a községünkbe látogató turisták elé tárni, melynek látható biztosítéka az összes partnerünk által aláírt "Szíveslátás Garancia". Célunk, hogy Etyeket vonzó turisztikai célponttá emelhessük.
  • Kapcsolattartó
    Csizmadia Gábor
  • Cím
    2091 Etyek, Magyar u. 50.
Powered by JU Directory
(c) 2017 Etyek Nagyközség Honlapja