Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Programajánló

etyek ujhegy lakossagi forum A5

KEREKITO

Oldalainkat olvassák:

Oldalainkat 12 vendég böngészi

City & Wine Kft.

City & Wine Kft.
Mobil: +36 30 965 0743
 
Megtekintés:
386

 • Telefon
  +36 30 965 0743
 • Tevékenység
  A City & Wine kft programszervező tevékenységet folytat. Népszerűsíteni kívánjuk Etyek község hagyományait, borait, borospincéit, Etyek szálláslehetőségit, illetve községünk kiváló földrajzi elhelyezkedését kihasználva programokat szervezünk és szerveztetünk a fővárosba, Budapestre. Minőségi programokat, minőségi borkóstolókat, minőségi szálláshelyeket kívánunk a községünkbe látogató turisták elé tárni, melynek látható biztosítéka az összes partnerünk által aláírt "Szíveslátás Garancia". Célunk, hogy Etyeket vonzó turisztikai célponttá emelhessük.
 • Kapcsolattartó
  Csizmadia Gábor
 • Cím
  2091 Etyek, Magyar u. 50.
Powered by JU Directory
(c) 2016 Etyek Nagyközség Honlapja
by InterProgNET