Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Telekpályázat

 telekpalyazat

Programajánló

Endrei Judit

Karacsonyi edes finomsagok

kerekito

Etyek jövője

etyek banner 160x300px

City & Wine Kft.

City & Wine Kft.
Mobil: +36 30 965 0743
 
Megtekintés:
706

  • Telefon
    +36 30 965 0743
  • A City & Wine kft programszervező tevékenységet folytat. Népszerűsíteni kívánjuk Etyek község hagyományait, borait, borospincéit, Etyek szálláslehetőségit, illetve községünk kiváló földrajzi elhelyezkedését kihasználva programokat szervezünk és szerveztetünk a fővárosba, Budapestre. Minőségi programokat, minőségi borkóstolókat, minőségi szálláshelyeket kívánunk a községünkbe látogató turisták elé tárni, melynek látható biztosítéka az összes partnerünk által aláírt "Szíveslátás Garancia". Célunk, hogy Etyeket vonzó turisztikai célponttá emelhessük.
  • Kapcsolattartó
    Csizmadia Gábor
  • Cím
    2091 Etyek, Magyar u. 50.
Powered by JU Directory
(c) 2017 Etyek Nagyközség Honlapja

Adatkezelési nyilatkozat