Etyek 2029

Tisztelt Etyeki Polgár!
Kedves Lakótársunk!

Elérkezett a pillanat, amikor a jövőbe kell tekintenünk, közösen kell meghatároznunk településünk fejlődését, megfogalmazni azokat a gondolatokat, elvárásokat és feladatokat, amelyeket elvégezvén Etyek mindannyiunk számára még inkább kedvelt, jól élhető településsé válik. Etyek 2029 című programunkat azért fogalmaztuk meg, hogy a következő 10 év feladatait, munkálatait meg tudjuk határozni.
Kérem, az alábbi kérdőív kitöltésével segítse Önkormányzatunk munkáját, hogy Etyek ne csak országos hírű legyen, hiszen mindenhol ismernek bennünket, hanem mi magunk is sajátunknak tekintsük, és jól érezzük magunkat településünkön. Mi közösen jövőt építünk és ezt gyermekeinknek, unokáinknak ajánljuk használatra és továbbgondolásra.
A kérdőív kitöltése anonim, mindössze néhány percet vesz igénybe.
Segítő közreműködését köszönve Önkormányzatunk nevében:

Garaguly Tibor
Polgármester

A kérdőív kitöltése »